0
11 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Kuzey Amerika LCS’te Beşinci ve Altıncı Hafta Sonuçları

Bayram tatili nedeniyle ele almadığımız beşinci hafta ile birlikte geçtiğimiz hafta oynanan karşılaşmalarla birlikte Kuzey Amerika'da altıncı hafta maçları tamamlandı. Bu iki haftalık süreçte TSM yenilgisiz liderliğini sürdürmeyi devam etti.

Çıktığı dört karşılaşmada sırasıyla Phoenix, CLG, C9 ve Apex Gaming takımlarını deviren TSM, liderliğini sürdürdü. TSM'in hemen arkasında tek yenilgisi olan Immortals ekibi yer alıyor. Immortals bu iki haftalık süreçte Apex, Cloud9, EnVyUs ve Liquid takımlarını yenmeyi başardı.

İlk haftalara hızlı giriş yapan ancak yavaş yavaş düşüş gösteren Team EnVyUs ekibi de iki haftalık süreci üç yenilgi ve tek galibiyet ile tamamladı. Echo Fox'u deviren nV, Immortals, Liquid ve CLG'ye kaybetti. MSI 2016'da müthiş bir performans sergiledikten sonra büyük bir düşüş yaşayan CLG, toparlanmaya başladı. İki haftalık süreç boyunca aldığı sonuçlarla birlikte CLG, yeniden PlayOff potasına girmeyi başardı.

Kuzey Amerika LCS'te iki haftalık sonuçlar ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 Kuzey Amerika LCS Beşinci ve Altıncı Hafta Sonuçları

2016 Kuzey Amerika LCS Beşinci ve Altıncı Hafta Sonuçları

2016 Kuzey Amerika LCS Altıncı Hafta Puan Durumu

2016 Kuzey Amerika LCS Altıncı Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.