0
24 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 LCK Bahar Sezonunda Şampiyon SKT T1!

League of Legends'ın üst düzey ligleri arasında yer alan Kore ligi LCK'da sezonun finali gerçekleştirildi. 2016 LCK Bahar sezon finalinde SKT T1 ile ROX Tigers takımları karşı karşıya geldi. 2015 Worlds'ün finalinde de karşılaşan bu iki ekibin karşılaşmasından yine SKT T1, zaferle ayrıldı ve 2016 LCK Bahar sezonu şampiyonu oldu.

Bu sezon yeni bir sponsorluk anlaşmasında KOO etiketini bırakıp ROX etiketiyle sezona giren Tigers ekibi sezon boyunca ortaya korduğu performans ile parmak ısırtmıştı. Uzun bir dönem yenilgisiz götürdükleri ligde,  daha sonradan Samsung Galaxy ve KT Rolster takımlarına yenilerek iki yenilgi ile sezonu kapatmışlardı.

Basamak formatının yer aldığı LCK'da doğrudan finalde yer alan ROX Tigers, Çeyrek Final'den beridir maç oynayan SKT T1'in performansına karşılık veremeyince seri 3-1 SKT T1'nın lehine sonuçlandı ve SKT T1, kötü geçirdiği sezonu şampiyonlukla tamamlayarak rakiplerine gözdağı verdi. Aynı zamanda MSI 2016'da bölgesini temsil etme hakkı da kazandı.

PlayOff'larda sergilediği performans ile SKT'nin üst koridor oyuncusu Duke, MVP seçildi.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.