0
02 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 LCK Regional Qualifiers Finali’nin Adı Belli Oldu!

Kore LCK'dan üçüncü torba takımı olarak League of Legends Worlds 2016'ya katılacak olan son takımı belirleyecek Final karşılaşmasının katılımcıları belli oldu. 29 Ağustos'ta başlayan 2016 LCK Regional Qualifiers karşılaşmaları neticesinde ilk olarak Jin Air Green Wings ile afreeca Freecs arasında Çeyrek Final karşılaşması oynandı.

Bu karşılaşmadan 3-2'lik skorla birlikte galip ayrılan taraf afreeca Freecs oldu ve Yarı Final'de Samsung ile eşleşti. Dün oynanan Yarı Final karşılaşmasında Samsung, afreeca Freecs'i 3-1'lik skorla geçmeyi başardı ve Final'e yükseldi.

Worlds 2016'ya katılacak olan son takımı belirleyecek karşılaşma 3 Eylül tarihinde Samsung ile KT Rolster arasında gerçekleşecek. Beş maçlık seri üzerinden oynanacak Final karşılaşmasından galibiyet ile ayrılmayı başaran ekip Kore'den Worlds 2016'ya katılacak son takım olacak.

2016 LCK Regional Qualifiers

2016 LCK Regional Qualifiers
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.