0
11 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 League of Legends World Championship Grupları Belli Oldu!

29 Eylül - 29 Ekim arasında Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleşecek olan ve dünyanın en iyisinin belirleneceği League of Legends World Championship 2016'da gruplar dün gerçekleştirilen kura çekimi sonrasında belli oldu.

On altı takımın katılım gösterdiği turnuvada takımlar dörderli olarak ayrılarak dört ayrı grup oluşturdu. Her takım birbiriyle iki kez karşılaşacak şekilde oynanacak olan grup maçları sonunda ilk iki sırayı alan takımlar Çeyrek Finaller'e yükselecek.

İlerleyen günlerde sizler için grupların tanıtımları, takımların kadro analizlerini sitemizden yazı dizi olarak yayımlanacak. Böylece Kupayı Kim Alır etkinliği için fikirler üretebilirsiniz. Üç Kore, üç Çin, üç Kuzey Amerika, üç Avrupa, iki Garena ve iki de IWC bölgesinden gelen takımların gruplara dağılımları şu şekilde;

2016 LoL Worlds Grup Aşaması

2016 LoL Worlds Grup Aşaması

A Grubu: ROX Tiger, G2 Esports, CLG, Albus NoX.

B Grubu: Flash Wolves, SKT T1, I MAY, Cloud9.

C Grubu: EDward Gaming, ahq eSports, H2k Gaming, INTZ eSports.

D Grubu: TSM, Royal Never Give Up, Samsung, Splyce.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.