0
22 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 LMS’de Şampiyon Belli Oldu!

League of Legends'ın Tayvan, Hong Kong ve Güneydoğu Asya bölgesini içeren büyük ligi LMS'nin 2016 Yaz Mevsim Finali'nde şampiyonluğa ulaşan takım belli oldu. 2016 LMS Yaz Mevsim Finali'nde, Bahar Mevsim şampiyonu Flash Wolves ile geçmişinde Worlds şampiyonluğu bulunan, bu sezon ünlü Tayvanlı sanatçı Jay Chou tarafından satın alınan Taipei Assassins yeni adıyla J Team arasında oynandı.

Sezon boyunca olduça muazzam bir performans sergileyen ve sezonu lider olarak tamamlayan J Team, maalese Final karşılaşmasında beklediği sonuca ulaşamadı. Son şampiyon Flash Wolves, rakibine hiç bir şans tanımadan 3-0'lık sonuçla şampiyonluğa ulaşmayı başardı ve Worlds 2016'ya katılmaya hak kazandı. Flash Wolves, MSI 2016'da elde ettiği derece ile birlikte ilk torbada yer alacak dört takımdan biri olacak.

Bu torbada Çin LPL şampiyonu (EDward Gaming ya da Royal Never Give Up), Kore Şampiyonu ROX Tigers ve Kuzey Amerika LCS şampiyonu (Cloud9 ya da TSM) yer alacak. Böylelikle bu güçlü takımlarla eşleşmeyecek.

2016 LMS Yaz Mevsim PlayOffları

2016 LMS Yaz Mevsim PlayOffları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.