0
24 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 LPL Bahar Sezonunda Şampiyon Royal Never Give Up!

League of Legends'ın üst düzey liglerinden biri olan Çin Ligi LPL'de bahar sezonu şampiyonu belli oldu. Bu sezon farklı bir formatta düzenlenen LPL'de takımlar iki grup ayrılmıştı. On takım altışarlı olarak ayrıldıkları grupta ilk dört sırayı alan takımlar PlayOff serilerine yükselmişti.

Basamak formatı ile birleşen iki grupta takımlar çapraz şekilde eşleştirildi. Grup Liderleri direk olarak Yarı Finaller'e yükseldi. RNG, Yarı Final'de Team WE'i 3-2 ile geçerek finale kalmayı başardı. EDward Gaming ise, Qiao Gu Reapers'ın yaşadığı sorunlar nedeniyle Final'e hükmen galip sayılarak yükseldi.

RNG ile EDG arasındaki mücadelede Mata'nın sergilediği muazzam performansı ile birlikte 3-1 galip gelmeyi başardı ve 2016 LPL Bahar sezonu şampiyon oldu. Bunun yanı sıra Çin'i MSI 2016'da temsil etme hakkını da elde etti. Uzun bir aradan sonra yeniden uluslararası profesyonel arenaya dönüş yapan Mata bakalım MSI'da nasıl bir performans sergileyecek.

2016 LPL PlayOffs

2016 LPL PlayOffs
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.