0
15 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 NACS Summer Playoffları Başladı!

Gelecek sezon Kuzey Amerika LCS'te yer almak için mücadele veren takımların yer aldığı 2016 Kuzey Amerika CS'te ilk dörde giren takımların PlayOff mücadelesi başladı. Sezonu ilk sırada tamamlayan takım C9C, dördüncü sırada yer alan Dream Team'i 3-0 ile geçerek adını finale yazdırmayı başardı.

Sezonu ikinci ve üçüncü sırada tamamlayan takımlar Team Liquid Academy ile Nova Esports arasındaki mücadeleden TLA ekibi 3-0 galip ayrılmayı başardı ve Cloud9 Challengers'ın finaldeki rakibi oldu.

TLA ve C9C arasındaki mücadele 21 Temmuz tarihinde gerçekleşecek. İki takım da düzenlenecek olan Kuzey Amerika LCS'e Yükselme Serileri'ne katılmaya hak kazandı. 21 Temmuz'daki mücadelede kazanan ekip doğrudan serilere katılacakken, kaybeden ekip ise LCS'i sonuncu sırada tamamlayacak olan takımla bir ön eleme karşılaşmasına çıkacak.

2016 Kuzey Amerika CS Summer PlayOffları

2016 Kuzey Amerika CS Summer PlayOffları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.