0
06 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Overwatch World Cup’da Şampiyon Belli Oldu!

Blizzcon 2016'da gerçekleştirilen Overwatch World Cup'da şampiyon belli oldu. Rusya ile Güney Kore arasında oynanan Final karşılaşmasında Kore, Rusya'yı 4-0'lık net bir skorla devirmeyi başararak Dünya Şampiyonu oldu.

B grubunda yer alan Rusya, grubunu lider tamamlayarak Çeyrek Finaller'e yükselmiş, Çeyrek Final'de Fransa'yı 2-1 ile geçerek Yarı Final'de Finlandiya'nın rakibi olmuştu. Finlandiya'yı da 2-0 ile geçen Rusya, Final'e kalmayı başardı.

C grubunda yer alan Güney Kore de grubunu lider tamamlayarak Çeyrek Finaller'e yükselme başarısı göstermişti. Çeyrek Final'de Amerikalıları 2-0 deviren ekip, Yarı Final'de de İsveç'i 2-0 mağlup ederek Final'e yükseldi.

Rusya ile Güney Kore arasındaki Final karşılaşmasında Güney Kore, Rusya'ya çok büyük bir üstünlük kurarak şampiyonluğa ulaştı. 4-0'lık galibiyet elde eden takım, karşılaşmalarda round bile kaybetmedi. Finlandiya ile İsveç arasında oynanan üçüncülük maçını da İsveç 2-1 ile kazandı.

2016 Overwatch World Cup

2016 Overwatch World Cup
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.