0
27 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Türkiye Kış Mevsim Finali’nin Yer ve Zamanı Açıklandı!

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış sezonu yarın yapılacak karşılaşmalarla birlikte sona erecek. Yedi hafta sonunda puan durumunda ilk altı sırayı elde eden takımlar 2016 Türkiye Kış Mevsim Finalleri'ne katılmaya hak kazanacak.

Ligin son sırasındaki takım Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne veda ederken, yedinci sıradaki takım ve KMF'yi son sırada tamamlayacak olan takım Yükselme Ligi'nden gelecek olan iki takımla PlayOut maçlarına çıkacak.

Ligin ilk iki sırasını alan takımlar doğrudan Yarı Final'e yükselirken geriye kalan dört takım çarpraz eşleşerek Çeyrek Final'den itibaren mücadele edecek. Türkiye Kış Mevsim Finalleri'ni şampiyonluk ile tamamlayan takım, MSI'a katılacak olan son takımı belirleyecek IWCT'de mücadele etme hakkını kazanacak.

2016 Türkiye Kış Mevsim Finalleri'nin final karşılaşması 3 Nisan tarihinde İstanbul - Volkswagen Arena'da gerçekleştirilecek.

KMF şampiyonunu bulmak için 3 Nisan’da Volkswagen Arena’da buluşuyoruz! Posted by League Of Legends - Türkiye on 26 Şubat 2016 CumaSercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.