0
22 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Altıncı Hafta Sonuçları

Geçtiğimiz haftasonu oynanan karşılaşmalar sonrasında 2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış sezonunda altıncı hafta geride kaldı. Haftayı, SuperMassive ve Çilekler karşısında aldığı iki galibiyet ile Dark Passage lider kapattı.

Haftayı iki galibiyet ile kapatan diğer iki takım Beşiktaş.OHM ve Team Aurora, aldıkları galibiyetler sonrasında ikinciliği paylaştılar. HWA açısından bu hafta oldukça kötü geçti. BJK.OHM ve Aurora'ya kaybeden ekip galibiyet alamadan haftayı kapattı ve dördüncü sıraya düştü.

Dark Passage'a kaybeden SuperMassive, Team Turquality karşısında zorlanmasına rağmen galip gelmeyi başardı ve HWA ile dördüncülüğü paylaştı. Alt sıralara baktığımızda ise Çilekler takımı ligde kalmak adına rekabete girdiği Number One ile karşılaştı. Bu maçtan galibiyet ile ayrılan Çilekler, avantajı ele geçirdi ve Number One son sıraya yerleşti.

Önümüzdeki hafta Kış sezonunun son haftası olacak ve belirleyici bir hafta olacak. Hem zirve de hem de ligin altındaki mücadeleyi sonuçlandıracak hafta tüm takımlar için önem taşıyor.  Bakalım rekabetin ve heyecanın üst seviyede olduğu 2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde Playofflara hangi takımlar kalacak, hangi iki takım Yarı Final'e doğrudan katılacak ve hangi takım lige veda edecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi'nin altıncı hafta karşılaşma sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 TŞL Altıncı Hafta Karşılaşma Sonuçları

2016 TŞL Altıncı Hafta Karşılaşma Sonuçları

2016 TŞL Altıncı Hafta Puan Durumu

2016 TŞL Altıncı Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.