0
14 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Süper Hafta Sonuçları!

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu'nda süper hafta maçları dün oynanan iki karşılaşma ile birlikte sona erdi. Beş gün süren karşılaşmalar sonunda süper hafta en çok Crew ile Çilekler takımına fayda sağlarken, zirve yarışında büyük takımlar büyük yaralar aldı.

Çilekler ekibi, çıktıkları dört karşılaşmadan üç galibiyet ve bir yenilgi alarak bir anda son sıradan, altıncılığa kadar yükselerek süper haftayı en başarılı geçiren takımlardan biri oldu. Crew ekibi de üç beraberlik ve bir galibiyet alarak puanını on ikiye yükseltti ve Çilekler'le birlikte altıncı sırada yer aldı.

Süper haftanın en büyük hayal kırıklığını şüphesiz Beşiktaş ve Dark Passage takımları yaşattı. Beşiktaş ekibi dört karşılaşmadan yalnızca bir galibiyet çıkarıp, diğer karşılaşmalardan mağlubiyet ile ayrılıp son sıraya düşerken, Dark Passage ekibi de bir beraberlik, bir galibiyet ve iki yenilgi ile haftayı kapatarak liderliği SuperMassive ekibine kaptırdı.

SuperMassive ekibi de üç galibiyet, bir beraberlikle en çok puan toplayan takım olarak, liderliği ele geçirdi ve ligi ilk iki sırada tamamlamayı garantileyerek adını Yarı Finaller'e yazdırdı. 2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu Süper Hafta Sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 TŞL Puan Durumu

2016 TŞL Puan Durumu

2016 TŞL Süper Hafta Sonuçları

2016 TŞL Süper Hafta Sonuçları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.