0
27 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Üçüncü Hafta Sonuçları

Geçtiğimiz haftasonu ile birlikte Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde üçüncü haftanın büyük çoğunluğu geride kaldı. Bugün yapılacak iki karşılaşmayla üçüncü hafta son bulacak. Geride kalan ilk iki güne baktığımızda son dönemlerde sıkıntılar yaşayan Beşiktaş, SuperMassive ekibini devirmeyi başararak bir sürprize imza attı.

Ancak ikinci gün karşılaşmasında da Crew karşısında beraberlik ile yetinmek zorunda kalan Beşiktaş, bu hafta, geçmişe nazaran daha derli toplu bir görüntü sergiledi. Haftanın merakla beklenen bir diğer karşılaşmasında SuperMassive, Beşiktaş yenilgisini çabuk unuttu ve Dark Passage'ı 2-0 ile devirmeyi başardı ve liderliğe yükseldi. Ancak Dark Passage'ın bir maç eksiği bulunmakta.

HWA, Çilekler karşısında koyduğu inanılmaz performans ile birlikte ligin zirvesi için takibini sürdürdü. HWA son karşılaşmasında bugün Dark Passage'a karşı oynayacak ve galip gelmesi durumunda SuperMassive ile liderliği paylaşacak. Günün diğer karşılaşması da TT ile Team Aurora arasında gerçekleşecek. Aynı durum Team Aurora için de geçerli. Kazanmaları durumunda liderliği paylaşan takımlar arasında yer bulabilir.

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Üçüncü Hafta İkinci Gün Sonuçları

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Üçüncü Hafta İkinci Gün Sonuçları

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Üçüncü Hafta Puan Durumu

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Üçüncü Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.