0
29 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yedinci Hafta Sonuçları

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış sezonunun son haftası geçtiğimiz haftasonu yapılan karşılaşmalar neticesinde son bulması bekleniyordu. Lakin rekabetin bol olduğu ligde uzatmaları göreceğiz. Normal sezonu ilk sırada tamamlayan takım Dark Passage oldu. İlk gün NR1'ı deviren DP, ikinci gün Beşiktaş.OHM'i zor da olsa devirmeyi başardı. Böylelikle ilk yarı finalist oldu.

İlk gün Beşiktaş.OHM'i, ikinci gün de SuperMassive'i devirmeyi başaran Team Aurora, ikinci sıraya yükseldi ve bir diğer yarı finalist olmaya hak kazandı. Ligden düşmesi kesinleşen takım ise Number One oldu. Geçtiğimiz haftalarda Number One'ı yenmeyi başaran Çilekler, avantajlarını korumayı başardı. Ancak henüz ligde kalmayı garantlilemişler değil.

Kış Mevsim Finaller'ine altıncı sıradan katılan takım da Team Turquality oldu. Ligin dibinde yer alan iki takıma karşı maçlara çıkan TT, iki takımı da devirince altıncılığı elde etti ve Kış Mevsim Finalleri'ne gitmeye hak kazandı.

Geldik ligin uzamasına sebep olan üç takıma. Beşiktaş'ın haftayı iki yenilgi ile kapatması, Super Massive ve HWA'nın birer galibiyet elde etmeleri sonucunda bu üç takımın galibiyet ve yenilgi sayıları eşitlendi. Bundan dolayı Çarşamba günü Tiebreak maçlarının yapılacağı duyuruldu. Bu üçlü arasında yapılacak Tiebreak maçlarından sonra üçüncü, dördüncü ve beşinci sıra sahipleri belli olacak.

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi yedinci hafta karşılaşma sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 TŞL Yedinci Hafta Karşılaşma Sonuları

2016 TŞL Yedinci Hafta Karşılaşma Sonuları

2016 TŞL Yedinci HaftaPuan Durumu

2016 TŞL Yedinci HaftaPuan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.