0
20 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde İkinci Hafta

2016 Yaz Sezonu Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde ikinci hafta karşılaşmaları oynanmaya başladı. Haftasonu oynanan karşılaşmalarla birlikte ikinci hafta karşılaşmalarının bir çoğu tamamlandı. Bugün yapılacak olan iki karşılaşma ile birlikte ikinci hafta sona erecek.

İlk iki gün yapılan karşılaşmalarda Çilekler ekibi iki karşılaşmadan beraberlikle ayrılmayı başararak bir sürprize imza attı. Özellikle ilk gün oynadıkları Dark Passage karşılaşmasında kaybetmemeleri onlara ligin geri kalanında büyük bir avantaj sağlayabilir. Haftanın merakla beklenen karşılaşmalarından Team Aurora ve HWA arasındak mücadeleyi Team Aurora galibiyet ile tamamladı.

SuperMassive ekibi, TT'yi yenmesine karşın, ikinci günde Team Aurora ile berabere kaldı. İlk gün ağır bir yenilgi alan HWA, ikinci gün Beşiktaş karşısında oldukça sağlam bir performans sergileyerek galibiyete ulaşan taraf oldu.

Bugün yapılacak karşılaşmalar ise Team Turquality ile Crew ekibi karşılaşırken, Beşiktaş ile Dark Passage kozlarını paylaşacak. İşte ilk iki gün sonuçları şu şekilde;

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi İkinci Hafta İlk İki Gün Sonuçları

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi İkinci Hafta İlk İki Gün Sonuçları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.