0
11 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Türkiye Yükselme Ligi Şampiyonu Belli Oldu!

Bu sezon format değişikliğine uğrayan Türkiye Yükselme Ligi'nde katılımcılar düzenlenen turnuva serisinde elde ettikleri puanlarla belirlendi. Geçen yıldan bu ligde yer alma hakkını elinde bulunduran Imperial, Atlas ve Crew e-Sports Club takımlarının yanı sıra turnuva serilerinde en çok puan toplayan beş ekip Çaydanlık, FMF e-Sports, Red Flag, Open Mid ve Victorious Ace takımları arasına gerçekleşeşen mücadeleler sonrasına Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne yükselen takım belli oldu.

Çapraz eşleşmeler sonrasında üç maç üzerinden oynanan Çeyrek ve Yarı Final karşılaşmalarından Victorious Ace ile Crew e-Sports takımları finale kalmayı başardı. Beş maç üzerinden oynanan karşılaşmada Crew e-Sports, rakibini 3-0 ile geçerek Yaz sezonu için Number One'ın yerine Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne yükseldi.

İkinci olan Victorious Ace takımı Çilekler ile, üçüncü olan Imperial takımı da Team Turquality ile Yükselme Serileri karşılaşmalarına çıkacak. Bu eşleşmeden galip gelen takımlar, Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer alacak.

2016 Türkiye Yükselme Ligi

2016 Türkiye Yükselme Ligi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.