0
17 Ocak 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2017 Avrupa CS’e Yükselen Takımlar Belli Oldu!

2017 Avrupa CS Bahar Sezonu'nda yer alacak son iki takım belli oldu. Geçtiğimiz dönem yapılan Avrupa CS Elemeleri karşılaşmaları sonucunda Polonya'nın Team Kinguin takımı ile Avrupa LCS'te yer alan Fnatic'in akademi takımı olan Fnatic Academy, Avrupa CS'e yükseldi.

Geçtiğimiz sezondan bazı takımların slotlarını satmasının yanı sıra ligde kalmayı başaran takımlarla birlikte Paris Saint-Germain, Schalke 04, Millenium ve Misfits Academy takımları Avrupa CS'te yer alacağı açıklanmıştı.

Son iki takım ise Avrupa ülkelerinde düzenlenen lig şampiyonları, Avrupa CS'te son iki sırayı alan iki takım ve EUW ile EUN sunucularında gerçekleştirilen elemelerden gelen takımlarla birlikte on iki takım birbirleriyle mücadele etti.

Gruplarda oynanan karşılaşmalar sonrasında gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar Finaller'e yükseldi ve iki Final karşılaşmasından zaferle ayrılan takımlar Avrupa CS'e yükseldi.

2017 EU CS/Spring Qualifiers Grup Aşaması

2017 EU CS Spring Qualifiers Grup Aşaması

2017 EU CS/Spring Qualifiers

2017 EU CS Spring Qualifiers Finaller
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.