0
27 Mart 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2017 Avrupa LCS Dokuzuncu Hafta Sonuçları!

Avrupa'da dokuzuncu haftanın heyecanı tamamlandı ve artık son haftaya girildi. Bu hafta sonunda B grubunun kaderi belli oldu. Unicorns of Love, H2k Gaming, Splyce takımları PlayOfflar'a yükselmeyi garantilerken, Vitality de yaz sezonunda ligde kalmayı garantiledi. Origen ise Yükselme Serileri PlayOffları'na düştü. A grubunda G2 Esports ve Misfits PlayOfflar'ı garantilerken, Giants Gaming'in Yükselme Serileri PlayOfflar'ına düşmesi kesinleşti.

A grubunda tek bilinmeyen durum Fnatic ile Roccat arasındaki PlayOff mücadelesi. Avantaja sahip olan takım Fnatic iken, son hafta karşılaşmalarından sonra bu iki takımdan biri PlayOfflar'a katılmaya hak kazanacak, diğeri ise PlayOfflar'a katılamasa da yaz sezonunda LCS'te kalmayı başaracak. Avrupa LCS dokuzuncu hafta toplu sonuçları, gruplardaki puan durumu ve son haftanın programı şu şekilde;

2017 Avrupa LCS Dokuzuncu Hafta Sonuçları

2017 Avrupa LCS Dokuzuncu Hafta Sonuçları

2017 Avrupa LCS Onuncu Hafta Programı

2017 Avrupa LCS Onuncu Hafta Programı

2017 Avrupa LCS Gruplar Puan Durumu

2017 Avrupa LCS Gruplar Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.