0
08 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2017 Avrupa LCS’e Yükselen Takımlar Belli Oldu!

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalarla birlikte gelecek sezon Avrupa LCS Bahar sezonunda mücadele verecek son üç takım belli oldu. Yapılan Yükselme Serileri karşılaşmalarında yer almak için önce bir ön eleme karşılaşması oynandı.

ROCCAT ile Millenium arasındaki bu karşılaşmadan zaferle ayrılan taraf ROCCAT olunca, Millenium yeniden CS'e düştü. Yükselme Serileri eşleşmelerinde ise ROCCAT ile Schalke 04 eşleşirken, Origen ile de Misfits eşleşti. Bu eşleşmeşerden Roccat 3-1, Origen 3-2 galip ayrılarak gelecek sezon LCS'te yer almaya hak kazandı.

LCS'e çıkacak son takımı belirleyen karşılaşmada ise Avrupa CS şampiyonu Misfits, son sezonda lige dahil olan Schalke 04'ü 3-1 yenmeyi başardı ve lige merhaba dedi. Bu sonuçla birlikte ROCCAT, Origen ve Misfits takımları gelecek sezon için LCS'e yükselirken, Schalke 04 ve Millenium takımları Avrupa CS'e düştü.

Avrupa LCS Yükselme Serileri

Avrupa LCS Yükselme Serileri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.