0
06 Mart 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2017 Kuzey Amerika LCS Altıncı Hafta Sonuçları

Kuzey Amerika LCS'te altıncı hafta karşılaşmaları geçtiğimiz hafta sonu oynandı. Cloud9 ve TSM takımları haftayı firesiz olarak iki galibiyetle tamamlamayı başardı ve liderliklerini devam ettirdi. Bu iki takımın takipçisi olan FlyQuest ekibi de haftayı tek galibiyet ile kapatarak ilk ikiden uzaklaştı.

Ayrıca geriden gelen Phoenix1 ekibi de FlyQuest ile olan puan eşitliğini korumayı başardı. CLG, Phoenix1 karşısında aldığı galibiyet ile beşinci sıraya yükselmeyi başardı ve PlayOff şansını korudu. Altıncı sırada yer alan Immortals haftayı oldukça kötü geçirdi. İki maçı da kaybeden ekip, özellikle son sırada yer alan iki takıma kaybetmesi kafalarda soru işareti oluşturdu.

Haftayı kötü kapatan bir diğer ekip de Dignitas oldu. TSM ve FlyQuest'e kaybeden Dignitas, düşme hattına iyice yaklaştı. 2017 Kuzey Amerika LCS'te toplu sonuçları oluşan puan durumu ve gelecek haftanın programı sizlerle.

2017 Kuzey Amerika Altıncı Hafta Sonuçları

2017 Kuzey Amerika LCS Altıncı Hafta Sonuçları

2017 Kuzey Amerika Yedinci Hafta Programı

2017 Kuzey Amerika LCS Yedinci Hafta Programı

2017 Kuzey Amerika Puan Durumu

2017 Kuzey Amerika LCS Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.