0
10 Nisan 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2017 Kuzey Amerika LCS Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu!

Hafta sonu oynanan Çeyrek Final mücadeleleri sonrasında Kuzey Amerika LCS'te Yarı Final eşleşmeleri belli oldu. Oynanan ilk Çeyrek Final karşılaşması Phoenix1 ile Team Dignitas arasında oldu. Geçen sezon düşmekten kurtulan Phoenix1, bu sezon çok daha iyi bir performans sergileyerek PlayOfflar'a katılma başarısı gösterdi.

Çeyrek Final'de Dignitas ile eşleşen Phoenix1 rakibine büyük bir üstünlük kurmayı başardı ve 3-0'lık skorla Yarı Final'e yükselen taraf oldu. Çeyrek Final'in diğer eşleşmesinde CLG ile FlyQuest takımları kozlarını paylaştı. Sezon boyunca inişli çıkışlı grafik çizen iki takım arasındaki mücadele çekişmeli geçti. Beş maçı gördüğümüz seriyi ilk sezonunda PlayOfflara katılmayı başaran FlyQuest, tecrübeli rakibini 3-2 devirerek Yarı Final'e adını yazdıran taraf oldu.

Bu sonuçlar doğrultusunda FlyQuest, TSM'in rakibi olurken Phoenix1 da Cloud9'nın rakibi oldu. Yarı Final mücadeleleri önümüzdeki hafta sonunda oynanacak.

2017 Kuzey Amerika LCS PlayOfflar

2017 Kuzey Amerika LCS PlayOfflar
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.