0
08 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2017 Kuzey Amerika LCS’e Yükselen Takımlar Belli Oldu!

Gelecek sezon Kuzey Amerika LCS Bahar mevsiminde yer alacak olan son üç takım belli oldu. İlk olarak Yükselme Serileri'ne katılabilmek için yapılan ön eleme karşılaşmasında Echo Fox ile Team Liquid Academy takımları karşı karşıya geldi. Bu karşılaşmadan Echo Fox ekibi 3-2 galip ayrıldı ve Yükselme Serileri'ne yükseldi. Team Liquid Academy takımı da CS'e düştü.

Yükselme Serileri eşleşmelerinde Echo Fox, Phoenix1 ile eşleşirken, NRG eSports takımı da Cloud9 Challenger ile eşleşti. Karşılaşmalar sonunda Phoenix1 rakibini 3-0 ile geçerken, Cloud9 Challenger ekibi de rakibini 3-0 ile geçti.

Bu durumda Kuzey Amerika LCS yeni bir takıma daha merhaba demiş oldu. Bu da aynı zamanda LCS'te yer alan bir takımın küme düşeceği anlamı taşıyordu. Bunu belirleyecek olan karşılaşmada Echo Fox, NRG eSports'u 3-0 ile geçti ve LCS'e yükselen son takım oldu.

Büyük yatırımlarla kurulan NRG eSports ekibi de bir senenin ardından ligden düştü ve gelecek sezon Kuzey Amerika CS'te mücadele verecek. Bu sonuçlarla birlikte Phoenix1, Cloud9 Challenger ve Echo Fox, Kuzey Amerika LCS'in yolunu tutarken, Team Liquid Academy ve NRG eSports, Kuzey Amerika CS'e düştü.

Kuzey Amerika LCS Yükselme Serileri

Kuzey Amerika LCS Yükselme Serileri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.