0
30 Mart 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nin Enleri Açıklandı!

Geçtiğimiz hafta Riot Games tarafından Kış Mevsimi normal sezonunda oynayan ve rollerinde en iyi oyuncular için başlatılan oylama sonuçlandı. Bu oylamalara ek olarak Riot Games kendi verdiği ödülleri de duyurdu.

Bu bağlamda Kış sezonunun en iyi üst koridor oyuncusu SuperMassive'den Asım Cihat "FabFabulous" Karakaya, ormanda Galakticos'tan Tri "k0u" Tin Lam, orta koridorda 1907 Fenerbahçe'den Kim "Frozen" Tae-il, nişancı rolünde SuperMassive'den  Berkay "Zeitnot" Aşıkuzun ve destek rolünde de yine SuperMassive'den Mustafa "Dumbledoge" Kemal Gökseloğlu seçildi. Koç olarak da SuperMassive'den Daniel "Exorant" Hume tercih edildi.

Bu ödüllerin yanı sıra sezonun en iyi oyuncusu SuperMassive'den Asım Cihat "fabFabulous" Karakaya, sezonun çaylağı Francisco “Xico” Cruz ve sezonun en gelişme gösteren oyuncusu Furkan "Trix" Coruk oldu.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.