0
24 Mart 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Sezonu MVP’leri Seçiliyor!

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde Kış Mevsimi normal sezonu sona erdi. PlayOff karşılaşmaları öncesinde normal sezon boyunca gerçekleşen maçlar dahilinde her rolün MVP'si belirlenecek. Riot Games Türkiye Ofisi bu durumla ilgili olarak bir oylama başlattı.

Ancak bu seneki oylama geçen sezonlara göre farklılıklar taşıyor. Çünkü yıllardır yapılan oylamalar gösterdi ki, yapılan oylamalarda performanstan çok, oyuncuların sahip olduğu popülarite daha etkili oluyordu. Bu yüzden bu seneki oylamada şöyle bir format izlenecek. Bu sene sizlerden toplanacak oyların  %40'ı, Riot Games ofisinin seçeceği jüri tarafından verilecek oyların %30'u ve son olarak da takım koçlarının vereceği oyların %30'u hesaplanacak.

Tüm bu hesaplamalar sonunda en çok oyu alan oyuncular rollerinde Kış Mevsimi MVP'si olarak belirlenecek. Oylamaya katılmak ve adayları görmek için buraya bakabilirsiniz.

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Mevsiminin en iyileri seçiliyor.

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Mevsiminin en iyileri seçiliyor.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.