0
01 Ağustos 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde Normal Sezon Tamamlandı!

Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde dün oynanan karşılaşmalarla birlikte normal sezon sona erdi. Sezonu lider olarak tamamlayan takım 1907 Fenerbahçe olurken, son şampiyon BAU SuperMassive ikinci sırada yer aldı.

Ligi son haftaya kadar yenilgisiz götüren Crew ise, son gün karşılaşmasında 1907 Fenerbahçe'ye kaybetti. Bu sonuç sonrasında Aurora ile Tiebreak oynamak zorunda kalan ekip bu karşılaşmayı da kaybederek sezonu dördüncü tamamladı. Son haftalardaki çıkışı ile takımların korkulu rüyası haline gelen Team Aurora sezonu üçüncü tamamladı. İlk kez Şampiyonluk Ligi'nde yer alan P3P beşinci olurken, son TBF şampiyonu Dark Passage altı sıradan PlayOfflar'a katılma başarısı gösterdi.

Geçen sezonun flaş takımı Galakticos sezonu yedinci sırada tamamlayarak Yükselme Serileri'ne düştü ve Beşiktaş'ın rakibi oldu. Çilekler ise ligi sonuncu sırada tamamlayarak Yükselme Ligi'ne düştü ve yerine HWA lige dahil oldu. İşte oynanan karşılaşmalar, oluşan puan durumu ve PlayOff eşleşmeleri şu şekilde;

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Son Hafta Sonuçları

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Son Hafta Sonuçları

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Puan Durumu

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi PlayOfflar

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi PlayOfflar




Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.