0
07 Şubat 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde Üçüncü Hafta Sonuçları

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde üçüncü hafta karşılaşmaları tamamlandı. Üçüncü haftada sürpriz sonuçlar elde edildi. 1907 Fenerbahçe, beklenenlerin aksine oldukça zorlu haftada hem Dark Passage hem de HWA Gaming'i devirmeyi başardı.

Dark Passage, 1907 Fenerbahçe yenilgisi sonrasında Galakticos ile berabere kalarak taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı. Geçen haftanın lideri olan HWA Gaming, haftayı iki yenilgi ile kapattı. ilk maçında Crew'e kaybeden ekip, son maçında 1907 Fenerbahçe'ye kaybetti.

Geçen hafta sürpriz Galakticos yenilgisi yaşayan SuperMassive, bu haftayı iki galibiyet ile kapatarak liderliğe yükseldi. SuperMassive, Team Aurora ve Crew karşısında galibiyete ulaştı. 2017 Türkiye Şampiyoluk Ligi Kış Sezonu'nda üçüncü hafta toplu sonuçları, oluşan puan durumu ve sonraki haftanın programı şu şekilde;

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Üçüncü Hafta Sonuçları

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Üçüncü Hafta Sonuçları

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Dördüncü Hafta Programı

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.