0
20 Temmuz 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2017 Türkiye Yükselme Ligi PlayOff Eşleşmeleri Belli Oldu!

Gelecek sene Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer alabilmek için altı takımın mücadele verdiği Türkiye Yükselme Ligi'nde normal sezon sona erdi. Oynanan karşılaşmalar sonunda HWA Gaming, Beşiktaş e-Sports, Victorious Ace ve Oyun Hizmetleri takımları PlayOfflar'a yükselirken, Galatasaray Esports ve Royal Bandits takımları da lige veda etti.

Son hafta karşılaşmaları sonrasında Beşiktaş ile Oyun Hizmetleri takımları, Victorious Ace ile Galatasaray takımları eş puanla ligi tamamladı. Bu durum sonrasında Tiebreak karşılaşmaları oynandı. Beşiktaş, OyunHizmetleri'ni yenerek ikinciliği elde ederkeni Victorious Ace, Galatasaray'ı devirdi ve PlayOfflar'a katılan son takım oldu.

Galatasaray ve Royal Bandits takımları Yükselme Ligi'nde yer alabilmek için gelecek sezon Battlegrounds eşleşmeleri oynamak zorunda kalacak. Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne çıkabilmek için mücadele verecek dört takımın eşleşmeleri ise şu şekilde;

2017 Türkiye Yükselme Ligi PlayOfflar

2017 Türkiye Yükselme Ligi PlayOfflar
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.