0
05 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

IMG Academy, eSpora Özel Eğitim Programı Açtı

Geleneksel sporlar için uygulanan programlar, eSpora da dahil olmaya devam ediyor. Takım koçları, analistler ve yaşam koçları derken, şimdi de yetenek yönetim ajansları eSpora giriş yaptı. Oyuncuların yetenekleri konusunda kendilerini geliştirebilmek için dahil oldukları ajanslardan biri olan IMG Academy, eSpora özel bir program açtı.

Ünlü tenisçiler Andre Agassi ve Maria Sharapova, Amerika Futbol oyuncusu Cam Newton, Amerika Milli takım kalecisi olan Tim Howard ve ünlü basketbolcu Amar'e Stoudemire'ın da ajanslığı yapan IMG'nın eSpor için açtığı programa dahil olan ilk takım compLexity Gaming oldu.

Oyuncuları mental ve fiziksel olarak geliştirmeye çalışacak olan programda oyuncular IMG tarafından kampa alınacak. Bu antrenman kampında zihinsel kontrol, beyin alıştırmaları, beslenme, sosyal eğitim, liderlik gibi konular üzerinde durularak oyuncuların performanslarını en üst seviyeye taşınması amaçlanacak.

Bakalım IMG'ın bu programı geleneksel sporlara sağlamış olduğu katkıtı eSpora da sağlayacak mı? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

IMG Academy

IMG Academy
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.