0
11 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

CS:GO Lounge Ekibi, Oyuncuları ile Yollarını Ayırdı

CS:GO arenasının başarılı takımlarından biri olan CS:GO Lounge, Polonyalı oyunculardan oluşan kadrosu ile yollarını ayırma kararı aldı. Polonya'nın Virtus.Pro'dan sonraki en başarılı takımı olarak görülen CS:GO Lounge,  resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile CS:GO oluşumlarına son verdiğini duyurdu.

Açıklamada bu ayrılık sebebi olarak oyuncuların ya da kendilerinin bir hatası olmadığını, bu durumun sadece daha fazla CS:GO arenasına destek sağlayamayacaklarından dolayı gerçekleştiğini belirtti.

Bu karar sonrasında CS:GO Lounge ekibinde yer alan beş Polonyalı oyuncu; Paweł "innocent" Mocek, Grzegorz "SZPERO" Dziamałek, Michał "MICHU" Müller, Mikołaj "mouz" Karolewski, Jacek "MINISE" Jeziak ve koçları Mariusz "Loord" Cybulski şuan serbest olarak kariyerlerine devam ediyor. Sizce bu oyuncular, hızlı bir şekilde diğer takımlar tarafından transfer edilir mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.