0
23 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Adrian, Phoenix1’a Transfer Oldu!

Geçen sezon Kuzey Amerika LCS'te Immortals forması ile başarılı bir performans sergileyen destek oyuncusu Adrian "Adrian" Ma, yeni sezon için Phoenix1 ile anlaştı.

Sezon sonunda Immortals'ın CEO'su oyunculara izin vererek, burada olmayı gerçekten istemeyen kişilerle çalışmak istemediğini ve bu yüzden oyuncularını serbest bıraktığını açıklamıştı.

Yeni sezonun yaklaşmasıyla birlikte takımdan ayrılan ilk isim Adrian oldu. Phoenix1 ekibine transfer olan oyuncunun yanı sıra Phoenix1, üst koridorları Derek "Zig" Shao, ormancıları Rami "Inori" Charagh ve orta koridorları  Choi "Pirean" Jun-sik ile sözleşme yeniledi.

Ayrıca yedek orta koridor oyuncuları Andrew "Slooshi" Pham, nişancıları Brandon "Mash" Phan ve destek oyuncuları Austin "Gate" Yu ile yollarını ayırdığını duyurdu. Phoenix1, takımda eksik kalan tek rol nişancı için Kore'de denemeler yapıyor.

Adrian "Adrian" Ma

Adrian "Adrian" Ma
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.