0
17 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Albus NoX Luna’nın Hikayesi Buraya Kadarmış!

Worlds 2016'da dün gece sabah karşı oynanan son Çeyrek Final eşleşmesinde Avrupa LCS puan lideri olan ve Worlds 2016'da C grubunu lider olarak tamamlayan H2k Gaming ile Rusya ve IWCQ şampiyonu olan, Worlds 2016'da A grubunu ikinci sırada tamamlayan Albus Nox Luna takımları karşı karşıya geldi.

Altı sezondur devam eden Worlds etkinliğinde Albus NoX Luna, ilk defa Çeyrek Finaller'e yükselmeyi başaran IWC ekibi olmayı başarmıştı. Rüya gibi bir turnuva geçiren ANX ekibi, Çeyrek Final'de 3-0 kaybederek bu rüyadan uyandı.

Ancak bu demek değil ki başarısız oldular. Bence diğer IWC bölgelerine ve takımlarına umut aşılayarak en büyük başarıyı elde eden takım oldular. H2k Gaming 3-0 galip gelerek yoluna devam etti. Ancak Yarı Final eşleşmesinde rakipleri Samsung Galaxy olacak. Turnuvanın en formda takımı olan Samsung Galaxy karşısında H2k'in işi hiç de kolay değil. Ancak bölgelerinin itibarını Yarı Final'e çıkarak da korumayı başardılar. Avrupa ile Amerika arasındaki mücadeleden yine Avrupa galip çıktı.

H2k Gaming ile Albus NoX Luna arasındaki maçın istatistikleri şu şekilde;

H2k 1-0 ANX

H2k 1-0 ANX

H2k 2-0 ANX

H2k 2-0 ANX

H2k 3-0 ANX

H2k 3-0 ANX
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.