0
09 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Altec, NRG Kadrosuna Geri Döndü

2016 Amerika LCS takımlarından biri olan NRG ESports'un genç yaştaki nişancısı Johnny "Altec" Ru yedinci hafta yedek konumuna getirilerek Ember'ın nişancısı Benjamin “LOD” DeMunck kiralanmıştı.

Geçtiğimiz hafta IEM Katowice 2016 sebebiyle lige ara verilmişti. Bu yüzden uzun bir çalışma süresi elde eden takımlar yeni gelen güncellemeye de adapte olma şansına erişti. Bu süreçte NRG takımı, yedek konumuna çektikleri Altec'i yeniden as kadroya çıkarma kararı aldı.

Bu süreci iyi yönettiklerini düşünen takım, fırsat buldukları çalışma şansı sayesinde daha da iyi bir duruma geldiklerini düşünüyor. Takım ilerisi için de ormancı pozisyonunda Galen “Moon” Holgate'i yedek pozisyonuna çekip Team Dragon Knight'ın ormancısı Kevin “Kez” Jeon ya da Team Liquid'in eski ormancısı Christian “IWillDominate” Rivera'yı düşünmekte.

Bir hafta aradan sonra bu hafta sonu yeniden vadiye inecek takım Immortals ve Team Liquid karşılaşmalarına çıkacak.

Johnny

Johnny "Altec" Ru
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.