0
02 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Andrey “Reynad” Yanyuk’tan Açıklama Var

Luminosity Gaming'ten sonra Brezilya'nın en iyi CS:GO kadrosuna sahip olan takımlardan biri olan Tempo Storm'un CEO'luğunu yürüten isim Andrey “Reynad” Yanyuk, kadrosunun Immortals'a transfer olma süreci hakkında yorumda bulundu.

Reynad "Uzun bir süre boyunca birlikte çalıştığımız bir ekip ile yollarımızı ayırmak üzücü de olsa, Immortals onlar için gerçekten muazzam bir ev olacak. Onların Tempo Storm forması altında sergiledikleri başarılı performanslardan dolayı oldukça gururluyum ve umut ediyorum ki Immortals forması altında kariyerlerini daha da ileriye götürebilirler." yorumunda bulundu.

Tempo Storm'un geleceği hakkında da konuşan Reynad, Tempo Storm'un CS:GO arenasından uzaklaşmayacağını belirterek yeni bir müjde verdi. Takımın satılmasından dolayı kısa bir ara vereceklerini belirten Reynad "Çok uzun bir ara olmayacak. Çalışmalarımızı tamamlayıp, kısa bir aradan sonra yeniden CS:GO sahnesindeki yerimizi alacağız." açıklamasında bulundu.

Sizce Tempo Storm, Immortals'a göndermiş olduğu kadro gibi yine yetenekli oyuncularla aynı seviyey çıkabilir mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Andrey “Reynad” Yanyuk

Andrey “Reynad” Yanyuk
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.