0
22 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ANT E-Spor Kulübü, Diğer Sürpriz Transferini Duyurdu!

ANT E-Spor Kulübü, Space Soldiers'tan ayrılan Emre "e1" Biçer'i kadrosuna kattığını duyurmuştu. Bu duyuru içerisinde yeni bir transferinde daha duyurulacağını belirten ANT, yeni transferini de duyurdu.

Geçtiğimiz dönemlerde gerçekleştirmiş olduğumuz Multiplayer Counter Strike:GO Türkiye Şampiyonası'nda final günü takımla yaşadığı sıkıntılar sebebiyle takımdan ayrılan Mahir Taylan “Akashi” Kalfaoglu, bundan sonra hünerlerini ANT E-Spor Kulübü için gösterecek. Transferler sonrasında ANT E-Spor Kulübü'nün resmi Counter Strike: Global Offensive kadrosunun güncel durumu şu şekilde;

İbrahim “sahbaz” Can.   Mahir Taylan “Akashi” Kalfaoğlu.   Emre “e1” Biçer.   Umut “ABYSSS” Biçer.   Umut “Ryden” Salas.
DUYURU!Mahir Taylan"Akashi"Kalfaoglu artık ANT'da!CS GO alanındaki planlarımız doğrultusunda, camiasının tanınmış... ANT E-Spor Kulübü tarafından gönderildi 21 Mart 2016 PazartesiSercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.