0
07 Mart 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Anzhi’den Dota 2 Girişimi!

Rusya Futbol Ligi'nde mücadele eden Anzhi Makhachkala Futbol Kulübü, Dota 2 kadrosu kurmaya hazırlanıyor. Bunun için ilk adımını da attı. Dota 2'nin en büyük efsanevi oyuncularından biri olan Alexander “XBOCT” Dashkevich, Anzhi'ye transfer oldu.

2010 ile 2015 yılları arasında Ukrayna devi Natus Vincere'de forma giyen oyuncu, The International 2011'de kazanılan efsanevi şampiyonlukta büyük rol oynamıştı. Kariyeri boyunca $650.000'a yakın bir para kazanan oyuncu, Ukrayna'da en çok para kazanan üçüncü eSporcu.

Na'Vi ile olan serüveni sona eren oyuncu daha sonrasında Team Empire, Fantastic Five ve Team Spirit forması giydi. Ukrayna'nın en popüler Dota 2 yorumcularından Vitalii “v1lat” Volochai, yaptığı açıklamada Anzhi'nin çok daha büyük planları olduğunu ve kuracağı oluşum ile gelecekteki potansiyel bir merkez haline gelebileceği yönünde oldu.

Alexander “XBOCT” Dashkevich

Alexander “XBOCT” Dashkevich
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.