0
06 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Apex, CS’te Mücadele Edecek Kadrosunu Duyurdu!

Kuzey Amerika LCS'in yeni takımlarından biri olan Apex Gaming, Dignitas'ın haklarını satın alarak hem yeni oyuncuların kendini geliştirmesi hem de uzun soluklu Kuzey Amerika LCS'te yer alan kadrosuna derinlik katmak amacıyla Kuzey Amerika CS'te yer alacak Apex Pride takımını duyurmuştu.

Sezon arasını hummalı bir çalışma ile geçiren Apex Gaming, bir çok oyuncu ile anlaşmış ve transfer sürecini oldukça aktif geçirmişti. Anlaştıkları oyuncuların bir kısmı LCS kadrosuna kayıt olurken, bir kısmı da CS kadrosuna kayıt oldu. Apex Pride kadrosunda yer alacağı açıklanan oyuncular şu şekilde;

Üst koridorda Cristian "Cris" Rosales, ormancı rolünde Danil "Diamondprox" Reshetnikov, orta koridorda Danny "Shiphtur" Le, nişancı rolünde Oh "Roar" Jang-won ve son olarak destek rolünde Kwon "Kevin" "KonKwon" Koo-hyuk yer alacak.

Bakalım Apex Pride, bu kadrosuyla LCS'e çıkma başarısı gösterebilecek mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Apex Gaming

Apex Gaming
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.