0
21 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Apex Gaming, Yeni Transferlerini Duyurdu!

Geçtiğimiz sezon Kuzey Amerika CS'te şampiyonluğa ulaşan başarılı ekip Apex Gaming, Team Impulse'a karşı kaybetse de, son eşleşmede TDK'yı yenmeyi başarmış ve LCS'e yükselen takım olmuştu.

Yeni sezonda LCS'te mücadele verecek olan ekip, kadrosuna dört yeni takviye daha yaptı. Ayrılan oyuncuların yerlerini dolduran Apex Gaming, kadroda kalan oyuncularla birlikte oldukça geniş rotasyona sahip bir kadro ile Kuzey Amerika LCS'te yer alacak.

Apex Gaming'in yeni transferleri; EDward Gaming'in yedek üst koridor oyuncusu Jeon "Ray" Ji-won, UOL'ın eski ormancısı Danil "Diamondprox" Reshetnikov, CJ Entus'un eski nişancılarından Oh "Roar" Jang-won ve NRG'nin eski destek rolü oyuncusu Kwon "Kevin" "KonKwon" Koo-hyuk oldu.

Daha önce Dignitas'tan orta koridor oyuncusu Danny "Shiphtur" Le ve nişancı Apollo "Apollo" Price, takıma dahil olmuş. Bu transferler sonrasında Apex Gaming bünyesinde toplam on oyuncu yer alıyor ve her rolde iki oyuncu bulunmakta. Büyük ihtimal bir beşli LCS'te diğer beşli CS'te mücadele edebilir. Apex Gaming'in güncel kadrosu şu şekilde;

Apex Gaming LCS Kadrosu

Apex Gaming LCS Kadrosu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.