0
23 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

As Bayrakları As, Beşiktaş.OHM Kupayla Dönüyor!

StarLadder'ın Ukrayna, Kiev'de organize ettiği StarLadder i-League Invitational League of Legends turnuvasında ülkemizden davet edilen Beşiktaş.OHM ekibi, turnuvada şampiyonluğa ulaştı. İki CSI, bir Japonya ligi temsilcisinin yer aldığı etkinlikte, Beşiktaş.OHM ekibi tek bir maç kaybetmeden zafere ulaştı.

Ülkemizden Beşiktaş.OHM, CSI'dan Team Empire ve Vega Squadron son olarak da Japonya'dan Rampage takımlarının yer aldığı turnuvada ilk Yarı Final eşleşmesinde Rampage, Team Empire'yı 2-0 yenerek ilk finalist oldu.

Temsilcimiz Beşiktaş.OHM ekibi, ikinci Yarı Final eşleşmesinde Vega Squadron'u 2-0 ile devirmeyi başardı ve adını finale yazdırmayı başaran bir diğer ekip oldu. Japonya temsilcisi Rampage'e karşı oldukça üstün bir performans sergileyen temsilcimiz Beşiktaş.OHM ekibi, rakibini 3-0 devirmeyi başardı ve StarLadder i-League Invitational'da şampiyonluğa ulaşan ekip oldu.

Beşiktaş.OHM, Ukrayna'da bayrakları astı.

Beşiktaş.OHM, Ukrayna'da bayrakları astı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.