0
06 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Astralis’in Kaptanı Karrigan, ELEAGUE’i Kaçıracak!

Günün erken saatlerinde yapılan açıklama ile birlikte Astralis takımının oyun içi lideri olan Finn "Karrigan" Andersen, Kuzey Amerika'da düzenlenen Turner ELEAGUE'de mücadele edemeyecek. Oyuncunun resmi sosyal medya hesabında yaptığı açıklamaya göre oyuncunun ESTA üzerinden aldığı vizesi artık geçersiz sayıldığı için Kuzey Amerika'ya girişi sağlanamıyor.

Hükümetin 1 Nisan tarihi ile aldığı karar neticesiyle birlikte terörist girişimleri önlemek adına son beş yıl içerisinde Irak, İran, Suriye ya da Sudan ülkelerine ESTA üzerinden giriş yapan kişiler, Amerika'ya vize alamıyor.

Bu sebepten ötürü son beş sene içerisinde İran'a giriş yapan oyuncunun Amerika'ya girişi kabul edilmedi. Astralis yetkilileri bu durum için yarın yeni bir vize çalışması yapacak. Bu süre zarfında Astralis yer aldığı C grubundaki mücadelesinde Karrigan olmadan devam etmek zorunda kalacak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.