0
08 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Avenuee, Emekliye Ayrıldı!

Team Aurora'nın başarılı orta koridor oyuncusu Mustafa "Avenuee" Atalay, profesyonel oyunculuk kariyerini sonlandırdı. Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından Team Aurora'da forma giyen oyuncu, Kış Mevsim Finalleri'nden sonra yaptığı açıklamada sezon sonunda oyunculuk kariyerini sonlandıracağını, ilişkisine, ailesine ve eğitimine daha çok vakit ayırmak istediğini dile getirmişti.

Yaz mevsiminde Team Aurora ile yeniden PlayOfflara kalmayı başaran oyuncu, ülkemizde 15 Temmuz'da yaşanan olaylar sonrasında PlayOffları beklemek istememiş ve ülkeden ayrılmak istemişti. Ancak sonrasında ikna edilen Avenuee, takımla birlikte PlayOfflarda yer almıştı.

PlayOff aşamasında Team Turquality'i 3-0 ile geçen Team Aurora, sonrasında Yarı Final'de SuperMassive takımına 3-0 kaybetmiş ve sezonu üçüncülük/dördüncülük derecesinde tamamlamıştı. Avenuee, resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile birlikte son maçına çıktığını, kariyeri boyunca ona destek olan taraftarlara teşekkürlerini sunduğunu söylerek veda etti.

Biz de Multiplayer ekibi olarak, Mustafa Atalay'a sepmatik tavırları, izlettiği güzel oyunları nedeniyle teşekkür eder, hayatının devamında mutluluklar dileriz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.