0
14 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Avrupa CS’te Final’in Adı Belli Oldu!

Beş hafta süren, Avrupa LCS'e yükselme mücadelesinin verildiği Avrupa CS'te ilk dörde giren takımların yer aldığı PlayOfflar başladı. İlk yarı Final'de ligi zirvede tamamlayan Misfits ile dördüncü sırada yer alan Epsilon Esports takımı karşı karşıya geldi.

Karşılaşmadan 3-0 galip ayrılan Misfits ekibi adını Final'e yazdırmayı başardı. İkinci Yarı Final eşleşmesinde ise ligi ikinci ve üçüncü sırada bitiren Team Huma ile Millenium takımları karşı karşıya geldi. Karşılaşma Millenium'un 3-1 üstünlüğü ile tamamlandı ve 19 Temmuz'da yapılacak olan Final karşılaşmasının adı Misfits-Millienum oldu.

Bu iki takım da yapılacak olan Avrupa LCS'e Yükselme Serileri'ne katılmaya hak kazandı. Aralarında yapılacak olan karşılaşmanın kazananı doğrudan eşleşmelere yükselirken, kaybeden takım LCS sonuncusu ile ön eleme maçına çıkacak.

Avrupa CS PlayOffları

Avrupa CS PlayOffları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.