0
15 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Avrupa LCS Yaz Mevsim PlayOffları Başladı

Haftasonu başlayan Avrupa LCS Yaz Mevsim PlayOffları'nda Çeyrek Final aşamasında karşı karşıya gelen takımlar arasındaki maçlar oynanadı. İlk eşleşme Giants ile Unicorns of Love arasında gerçekleştirildi.

Son dönemlerde çıkış yakalayan bu iki takım arasındaki mücadele Unicorns of Love'ın üstünlüğü ile sona erdi. Karşılaşmadan 3-1 galip ayrılan Unicorns of Love ekibi Yarı Final'de G2 Esports'un rakibin oldu.

Diğer Çeyrek Final eşleşmesinde Fnatic ile H2k arasındaki karşılaşma, teknik aksaklıklardan dolayı oynanamadı ve karşılaşmanın ertlenmesine karar verildi. Riot Games'in yaptığı çalışmalar sonuç vermeyince karşılaşmanın 16 Ağustos tarihine ertelendiği duyuruldu. Yarı Final'e çıkma mücadele verecek olan bu iki takım 16 Ağustos tarihinde oynanacak ve beş maçlık seri sonunda kazanacak olan takım Splyce ile eşleşecek.

Avrupa LCS Yaz Mevsim PlayOffları

Avrupa LCS Yaz Mevsim PlayOffları

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.