0
05 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Avrupa LCS’e Yükselme Serileri’nde İlk Maç Oynandı!

Gelecek sezon Avrupa LCS'te yer almak için takımların mücadele verdiği Avrupa LCS Yükselme Serileri'nde yer alacak son takım belli oldu. LCS sonuncusu ile CS ikincisinin karşı karşıya geldiği ön eleme karşılaşmasında Roccat ile Millenium takımları LCS şanslarını devam ettirmek için mücadele verdi.

Oldukça çekişmeli geçen mücadele de tecrübeli ekip Roccat, rakibini 3-2 ile devirmeyi başardı ve LCS şansını sürdürdü. Bu galibiyet ile birlikte LCS Yükselme Serileri'nde mücadele edecek dördüncü takım da belli oldu. Millenium ekibi ise, geçen sezon da olduğu gibi bu sezon da ön elemelerde kaybederek yoluna CS'e düştü.

Team ROCCAT, Yükselme Serileri'nde Schalke 04 ile karşılaşacak. Bu karşılaşmadan galibiyet ile ayrılması durumunda yeniden LCS'te yer almaya hak kazanacak olan Roccat, eğer kaybederse diğer eşleşme olan Misfits ve Origen karşılaşmasının kaybedeni ile son şansını deneyecek. Bu son karşılaşmada ise kazanan LCS'e yükselirken, kaybeden CS'in yolunu tutacak.

Avrupa LCS Yükselme Serileri

Avrupa LCS Yükselme Serileri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.