0
17 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Avrupa LCS’te Kader Haftası!

Avrupa LCS'de Bahar Sezonu bu hafta yapılacak karşılaşmalarla birlikte sona erecek. Son haftasına girilen Avrupa LCS'te Perşembe ve Cuma günü yapılacak karşılaşmalar sonrasında liderlik koltuğunda yer alacak takım belirlenecek. Bahar Mevsim Finalleri'ne katılacak altı takım geçtiğimiz hafta sonu belli olmuştu.

Ligin zirvesinde yer alan üç takım Yarı Finaller'e doğrudan gitmek için mücadele edecek. Hk2 ve G2 fazladan bir galibiyete sahip oldukları için avantajlı durumdalar. Onları zorlayacak takım ise Team Vitality olacak. Fnatic, Origen ve Unicorns of Love takımları da bu üçlüden sonuncu gelecek olan takımla karşılaşmamak adına daha iyi bir konum almak için mücadele edecek. Çünkü bu üç takım aynı galibiyet sayısına eşit ve sonuncu olacak takım yukarıdaki üçlüden biri ile Çeyrek Final oynamak zorunda kalacak.

Ligin dibine baktığımızda Giants Gaming'in Yükselme Maçlarına düştüğü kesinleşti. Team Roccat'ın da son bir sürprize ihtiyacı var. İki galibiyet alıp, rakiplerinin tüm maçlarını kaybetmesi gerekiyor. Elements ile Splyce arasında da ligde tutunmak için mücadele geçecek. İki takım aynı galibiyet sayısına sahip ve öne geçmeyi başaran takım Yaz sezonu için LCS'te yer almayı garantileyecek.

Ancak iki takım da iki yenilgi alır ve Roccat iki galibiyet çıkarmayı başarırsa, bu üçlü arasında bir Tiebreak yapılabilir. Son hafta oldukça yeni durumlara gebe gözüküyor. Önümüzdeki bu iki gün çok hareketli geçecek ve bakalım takımların geleceği nasıl şekillenecek? Son haftanın fikstürü şu şekilde;

Avrupa LCS'te Son Hafta

Avrupa LCS'te Son Hafta
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.