0
10 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Avrupa ve Amerika CS’te Son Finalistler Belli Oldu!

League of Legends'ın profesyonel arenaları olan Avrupa ve Amerika LCS'te mücadele etmek isteyen takımların yer aldığı mücadelede sona yaklaşıyoruz. Normal sezon sonu Avrupa ve Amerika CS'te ilk dörde giren takımlar PlayOff'lara yükselmeyi başardı.

Önceki gün yapılan karşılaşmalarda Avrupa'da Team Huma, Inspire eSports'u 3-2 ile geçerek adını finale yazdırırken, Amerika'da Team Dragon Knight, Ember'ı 3-1 ile geçerek adını finale yazdırdı.

Dün yapılan mücadeleler sonrasında diğer finalistler de belli oldu. Avrupa'da Millenium ile Copenhagen Wolves takımları karşılaştı. Copenhagen Wolves, zorlanmadığı karşılaşmadan 3-0 galip ayrılarak Team Huma'nın rakibi oldu.  Amerika'ya baktığımızda ise Apex Gaming ile Team Liquid Academy ile karşı karşı ya geldi. Apex, karşılaşmadan 3-1 galip ayrılarak adını finale yazdırarak TDK'nın rakibi oldu.

Avrupa ve Amerika'da yer alan dört takım LCS'e yükselme Play'Offlarında yer alma hakkına sahip oldu. Final karşılaşmalarından elde edilecek sonuçlara göre, şampiyon takımlar doğrudan final serilerine yükselirken, kaybeden takımlar LCS'lerde onuncu sırada yer alan takımla eleme maçlarına çıkacak.

Avrupa ve Amerika CS Playoff Finalleri önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek.

Avrupa CS

Avrupa CS

Amerika CS

Amerika CS
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.