0
30 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Avrupa ve Amerika LCS’te MVP’ler Seçildi!

League of Legends'ın üst seviye liglerinden ikisi Avrupa ve Amerika LCS'te Bahar Mevsimi normal sezonu sona erdi. Bununla birlikte dokuz hafta boyunca birbirinden kaliteli performanslara tanıklık ettik. Dokuz haftanın sonunda yapılan değerlendirmeler sonrasında normal sezonun MVP'leri seçildi.

Avrupa'da dağıtılan ödüllerde G2 Esports damgasını vurdu. Sezonun en değerli oyuncusu; G2 Trick, sezonun çaylağı; G2 Perkz, sezonun en iyi koçu G2 Youngbuck oldu. Sezonun takımında üst koridorda Cabochard (Team Vitality), ormanda Trick (G2 Esports), orta koridorda Perkz (G2 Esports), nişancı rolünde Steelback (Unicorns of Love) ve destek rolünde KaSing( Team Vitality) yer aldı.

Amerika'da ise Immortals'ın üstünlüğü yaşandı. Sezonun en değerli oyuncusu; IMT Reignover, sezonun çaylağı; TL Dardoch, sezonun en iyi koçu; IMT Dylan Falco oldu. Sezonun takımında üst koridorda Huni (Immortals), ormanda Reingnover (Immortals), orta koridorda Jensen (Cloud 9), nişancı rolünde Wildturtle (Immortals) ve destek rolünde Adrian (Immortals) yer aldı.

2016 LCS

2016 LCS
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.