0
06 Aralık 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Ayağıyla Oynayarak Şampiyon Oldu!

Esporun atası olarak kabul gören ancak günümüzde ilgi odağının uzağında kalan StarCraft yapımında turnuvalar devam ediyor. Son olarak düzenlenen Zotac Cup Masters etkinliğinde ilginç bir olay yaşandı. Turnuvanın final mücadelesinde profesyonel oyuncu olan  Lim "Larva" Hong Gyu, rakibiyle dalga geçerek şampiyonluğa ulaştı.

İlk karşılaşmayı kazanarak seriye 1-0 önde başlayan Larva, ikinci maçta rakibine karşı ayağıyla oynadı. Karşılaşmayı ayağı ile oynamasına rağmen kazanmayı başaran oyuncu, üçüncü karşılaşmada da uyuklayarak mücadele etti. Hatta üçüncü maçın belli bir kısmında tamamen kontrolü bırakan ve uyuyan yarışmacı uykusundan kalkıp karşılaşmayı kazanmayı başardı ve 3-0'lık skorla şampiyonluğu ilan etti.

Bu davranış kimi kesin tarafından uygunsuz olarak bulunsa da büyük bir kesim tarafından sempati duyuldu ve oyuncunun takipçi sayısında da artış yaşandı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.