0
10 Mart 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Barcelona’dan eSpor Atağı!

İspanya'nın köklü spor kulüplerinden biri olan Barcelona, İspaya'nın önemli ekonomi dergilerinden Palco23'e göre eSpora yatırım yapmaya hazırlanıyor. Son dönemde dünyanın en hızlı gelişen sektörlerinden biri olan eSpora bir çok ünlü kulüp yatırım yapmaya başlamıştı.

Ülkemizden Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray yurt dışından Fransa, Almanya ve Hollanda liglerinden bir çok takım Kuzey Amerika'dan da NBA ekipleri yüklü miktarda yatırım yaptı. Geçtiğimiz günlerde Barcelona'nın oyuncularından Pique ve Neymar'ın da eSpora yatırım yapacakları belirtilmişti.

Palco23'e göre Barcelona'da başta League of Legends olmak üzere CS:GO ve FIFA kadroları için çalışmalara başladığı belirtildi ve yakın zamanda bu oyuncuları duyuracak. Bakalım Barcelona, futboldaki başarısını bu alana da taşıyabilecek mi?

FC Barcelona

FC Barcelona
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.