0
28 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Beklenen Gerçekleşti, ROX Tigers Dağıldı!

Son iki yıldır Kore'de iyi bir çıkış yakalayan ancak Worlds şampiyonluğunu SKT T1'a kaptıran Tigers oluşumu, beklenildiği gibi sezonun sona ermesinin ardından kadrosu dağıldı.

Geçen sezon KOO, bu sezon da ROX sponsorluğunda mücadele eden Tigers ekibi, bu sezon daha iyi bir performans ortaya koysa da, Worlds 2016'nın Yarı Finali'nde SKT T1'a kaybederek şampiyonluğa bir kez daha veda etmişti.

2016 KeSPA Cup'ı kazanarak teselli bulan ROX Tigers oluşumundan yapılan açıklama sonrasında üst koridor oyuncuları Song "Smeb" Kyung-ho, orta koridor oyuncuları Lee "Kuro" Seo-haeng, nişancıları Kim "PraY" Jong-in ve destek rolü oyuncuları Kang "GorillA" Beom-hyeon'un takımdan ayrıldığı açıklandı.

Ayrıca ormancı Yoon "Peanut" Wang-ho'nun da sözleşmesinin sona erdiğinin ancak ayrılma konusunda net  bir karara varamadığı, tekliflere açık olduğu da belirtildi.

Kore'de yapılan dedikodulara göre ROX Tigers'tan ayrılan bu oyuncuların KT Rolster'a transfer olacağı konuşuluyor. KT Rolster takımının tam da bu rollerde yer alan tüm oyuncuları ile yollarını ayırması bu iddiaları güçlediriyor.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.