0
03 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Berker “gAndhi” Kubat, Durumuna Açıklık Getirdi!

Geçtiğimiz günlerde Death Trap ile yollarını ayıran CS:GO kadrosu, Dark Passage'ın bünyesine katıldığı duyurulmuştu. Death Trap kadrosunda yer alan beşliden biri olan ve aynı zamanda takım kaptanı pozisyonundaki isim Berker "gAndhi" Kubat, neden Dark Passage kadrosunda yer almadığı konusuna açıklık getirdi.

Dark Passage'ın yaptığı duyuruda, Berker "gAndhi" Kubat'ın inaktif olduğu gerekçesiyle takıma katılmadığı ve bu yüzden Türk asıllı Alman oyuncu Azmican "asmo" Berberoğlu ile anlaşıldığı ve geri kalan Death Trap üyelerinin Dark Passage bünyesine katıldığı belirtilmişti.

Ancak gAndhi, dün yaptığı açıklamada bu durumu yalanladı. Berker Kubat, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, takım arkadaşlarının Dark Passage bünyesine katıldığını doğrularken, kendisinin Dark Passage'ın sunduğu şartları kabul etmediği için takıma dahil olmadığını ve aynı zamanda inaktiflik gibi bir durumun söz konusu olmadığını, kariyerine devam edeceğini belirtti. İşte açıklamanın tamamı şu şekilde;
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.