0
01 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Bir Devrin Sonu Daha Geldi!

Kore'nin demirbaş takımlarından biri olan ve Season 2 League of Legends Dünya Şampionası ikinciliğine sahip CJ Entus, son yıllardaki düşük performansının ardından yaz sezonunu düşme hattında tamamlamış ve LCK'da yer alabilmek için Yükselme Serileri'ne oynamak zorunda kalmıştı.

Kore'nin en eski takımlarından biri olan CJ Entus, ilk maçında bir önceki sezondan LCK'dan Challenger League'e düşen Kongdoo Monster'a 2-0 kaybederek Kaybedenler Grubu'na düştü. Kaybedenler Grubu'nda yine bir önceki sezon LCK'dan Challenger League'e düşen SBENU Sonicboom ile karşılaşan CJ Entus, rakibini 2-0 ile geçmeyi başarıp, Kaybedenler Finali'ne yükseldi.

Kaybedenler Finali'nde LCK'dan düşme tehlikesi yaşayan bir diğer takım Ever ile eşleşen CJ Entus, karşılaşmadan 3-0 yenik ayrıldı ve LCK'dan düştü. Ever ise bu galibiyet ile birlikte LCK'da kalmayı başardı.

2011'den beridir League of Legends arenasında kök salmış olan, Season 2 Worlds'te Taipei Assassins'e kaybedip ikinci olan ve League of Legends arenasına, Bae "Dade" Eo-Jin, Seon "Space" Ho-san, Choi "inSec" In-seok , Park "Shy" Sang-myeon, ang "Ambition" Chan-yong, Kang-yoon "Trick" Kim ve Hong "MadLife" Min-gi gibi oyuncuları kazandıran CJ Entus oluşumu artık LCK'da yer almayacak.

CJ Entus

CJ Entus
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.